1947-Bespoke-Dresses-editorial-1.jpg

بلاگ فشن لوکس لندن

شرح یک کیف

پرونزا اسکولر ( PROENZA SCHOULER)

بعد از موفقیت برند پرونزا اسکولر در تولید مدل PSI مدل کیف Hava and Hex برای فروش فصل بعدی آماده شده‌ است.

طراحان پرونزا اسکولر یعنی جک مک کولا و لازارو هرناندز کیف Hava and Hex را که خیلی‌ها منتظر ارائهٔ آن بودند را برای سال ۲۰۱۶ طراحی کرده‌اند. این طرح‌ منحصر به فرد، اختصاصی و منتخب مثل مدل قبلی خود یعنی PS1 قسمت‌های جذاب را درا می‌باشد. به گفته کازی اسمارت (Cassie Smart) مدل Hava and Hex یک مجموعه آمادهٔ استفاده است که از دیدگاه قوی طراح خود بهره می‌گیرد.

Screenshot 2017-03-03 15.37.16.png

الهام

طراحی اولیهٔ مدرن و زنانهٔ محصولات پرونزا اسکولر تحت تاثیر هنر معاصر و منابع فرهنگی جوان است که Hava and Hex نیز از این امر مستثنی نیست. طراحی بر اساس چهره‌ها، رنگ‌های گرافیکی و متن تا سال ۲۰۱۷ ادامه خواهد داشت، جایی که از طراحی‌های اخیر آفریقایی مثل آثار مالیک سیدیبه (Malick Sidibe ) وسیدو کیتا (Seydou Keita ) و همینطور نقاشی‌های ابستره و رنگی الکساندر کالدر (Alexander Calder ) الهام گرفته شده است. نتیجه؟ اکسسوری‌های غنی و هنری که آثاری می‌باشند که باید تا ابد آن‌ها را نگه داشت.

حالت روحی

سودمندی در عین زیبایی، تعریفی از زنانی است که از محصولات ما استفاده می‌کنند. این دو مدل بر صنایع دستی تاکید دارد. موتیف‌های دوخته‌شده و توردوزی‌شده در سرتاسر مجموعهٔ AW16 مشهود می‌باشد که این امر در کیف‌ها نیز تکرار شده است. مرزبندی‌های چرمی این مجموعه جذابیت شگرفی داشته و باعث دیده شدن بند‌های زنجیری‌ آن می‌شود.

Screenshot 2017-03-03 15.38.46.png

مجموعه HAVA

HAVA یادآور بعضی از قسمت‌های کلاسیک مجموعه PS1 است. با دقت در جزئیات و لبه‌های لاک گرفتهٔ آن می‌توان فهمید که Hava مجموعه‌ایی از کیف‌های رودوشی، کیف‌هایی که به پهلو انداخته می‌شود و کوله پشتی می‌باشد. ساختاری مبتکرانه ولی فشرده همهٔ این‌ها را ممکن ساخته است. این مدل را باید با حداقل لباس ممکن و لباس‌هایی پاکیزه برای هر چه بیشتر درخشان نشان دادن زیبایی گرافیکی آن پوشید.

Screenshot 2017-03-03 15.39.49.png

مجموعه HEX

تعریفی از ادامهٔ کار مجموعه AW16 است که با ساختار منحصر به فرد شش ضلعی خود برای استفاده در هر روزی مناسب است. بنا بر نظر اسمارت: "هم می‌توانید آن را روی شانهٔ خود بیاندازید و هم آن را تا کرده و در دستانتان بگیرید و بُعدی جدید به لباس عصر خود دهید".

خرید محصولات با استایلیست‌های لوکس >

SHARE THIS STORY | |

جستجو

مطالب جدید

اشتراک با مجله لوکس