1947-Bespoke-Dresses-editorial-1.jpg

بلاگ فشن لوکس لندن

زیبایی جدید


لباس‌های انحصاری که انسان را به خرید تشویق می‌کنند، پوست‌هایی که در زمستان پوشیده می‌شوند و اولین جرقه‌های رنگ در فصل بهار جای خود را در لیست پر تب وتاب این ماه ما باز کرده‌اند. با وجود بسیاری مدل‌های وسوسه برانگیز برای انتخاب، طولانی کردن اجرای تصمیمات سال نو هرگز به این میزان ساده نبوده است...

عطر سیسلی ایزیا (Sisley Izia )

یک همکاری بی همتا بین پنج زن خلاق و الهام بخش که شامل خالق و همکار بنیان گذار سیسلی به نام ایزابلا درنانو (Isabelle d’Ornano ) و دخترش کریستین درنانو (Christine d’Ornano ) می‌باشد؛ ایزیا هنر، رایحه خوش و تاریخچه خانوادگی سیسلی را در هم امیخته است. یک تفسیر مدرن از رایحهٔ کلاسیک گل رز که منحصر به فرد و دلرباست برای فصل بهار یک باید است.

کرم‌های احیا کننده و انرژی بخش پوست کیل (Kiehl )

با تکیه بر میراث داروسازی خود، کرم‌های احیا کننده و انرژی بخش پوست کیل قدرت عناصر دارویی سنتی را تحت کنترل درآورده، و مانند عسل مانوکای نیوزلندی وجینسینگ قرمز کره‌ایی بازسازی و دفاع از پوست شما را بسیار بهبود می‌بخشد. این یک تقابل فوق العادهٔ علم و طبیعت است.

وسایل آرایشی مایع و مات با مارک هودا (HUDA)

به خاطر فکر دائمی ما در تجهیز مواد آرایشی مات ومایع مجموعه کوچک زیبایی هودی برای اضافه شدن به قفسهٔ لوازم آرایش شما بسیار مناسب خواهد بود. سبک مثل پر ، استفاده آسان آن و خلاقیت در ترکیب یک تناژ قرمز برای دختران جذاب امروزی بسیار دلچسب خواهد بود.

LAB SERIES Maxellence The Dual Concentrate و The Singular Cream

کرم زد چروک این مجموعه در وب‌سایت ما جایی منحصر به فرد پیدا کرده است.ترکیبی که از سنگ‌های نادر استخراج می‌شود وامضای تکنولوژی مجموعه‌ای از لابراتوارهای برجسته را دارا می‌باشد. این کرم مردانه خیلی خوب از پوست شما محافظت می‌کند.

عطر بایردو ۱۹۹۶ (Byredo 1996 )

این عطر در ابتدا یک ساختاری شخصی داشت که بهتر است بگوییم یک هدیهٔ اختصاصی بود که با قدرت رسانه‌های عمومی مورد توجه وتماشای عموم قرار گرفت. این عطر در واقع خلقی از زمانبندی ما بود. با الهام از تقابل دو قطب مخالف، این عطر از ترکیب زیبایی توت‌های کوهی سبز و براق و زنبق‌های کرم و کهربایی به وجود آمده است.

مجموعه درمانی بابی براون (Bobbi Brown )

برای مراقبت بیشتر از پوست خود به مجموعهٔ درمانی بابی براون روی آورید. این ترکیب شش‌تایی می‌تواند با ترکیب پیچیده‌ای که دارد نتایج واضحی داشته باشد. می‌توانید آن‌ها را جداگانه و یا لایه لایه استفاده کنید و یک درمان خانگی را انجام دهید.

عطر Acqua Di Parma Peonia Nobile Special Edition

جذابیت زنانگی زیبا را در این عطر با طراحی بطری خاص و انحصاری‌اش کشف کنید. این عطر اکنون به عنوان عطر منتخب در مجموعهٔ ما قرار دارد. شیشه‌ای که تماماً از هنردکو الهام گرفته و روی آن بنفش پر رنگ می‌باشد که نماد گلبرگ گل است و باعث می‌شود تا همه یکی از آن را بخواهند.

کرم پودر زیر ساز ایو سنت لوران (Yves Saint Laurent )

این کرم پودر خیلی زود جزء اصلی کیف ارایش طرفداران آرایش شد. ما عاشق بافت مخملی این کرم پودر شدیم که فقط با یک ضربه اثر آن را میتوان دید.

خرید محصولات با استایلیست‌های لوکس >

SHARE THIS STORY | |

جستجو

مطالب جدید

اشتراک با مجله لوکس