1947-Bespoke-Dresses-editorial-1.jpg

بلاگ فشن لوکس لندن

‫برلوتی ( Berluti )


از سال 1895، برلوتی ( Berluti ) سبک منحصر به فرد خود را که مجموعه‌ای از جسارت، فانتزی و سبک باستانی بود، بنیان نهاد. متخصص در فرم، رنگ‌های پتینه‌ای چرمی، انتخاب مواد اولیه و دقت در برش امضای این پوشاک مردانهٔ ایده آل از سر تا به پاست.

هویت

berluti_diaporama_2-449x648.jpg

برلوتی از زمان تأسیس این برند برای مردان شیک پوش مانند دوک ویندسور( Windsor ) ، ژان کَکتو ( Jean Cocteau ) ، اندی وارهول ( Andy Warhol ) و ... کفش تولید می‌کرده است. بزرگ‌ترین و معتبرترین مشتریان از درهای فروشگاه گذر می کردند و هر کدام مشتاق و فریفتهٔ ظرافت بی‌نهایت این کفش‌های استثنایی بودند که به واسطهٔ هنر به کار رفته در آنها ارزشمند شده بود. این سبک باستانی نامتعارف و ذوق فنی و هنری تا زمانی که کاراکترش به همین شکل باقی بماند راهنما و اساس این خانهٔ مد خواهد بود. داستان این برند از اواخر قرن نوزدهم آغاز شد، زمانی که یک جوان سی سالهٔ ایتالیایی انرژی خلاقانه‌اش را برای تمرین مهارتش به عنوان استاد کفش‌سازی با خود به پاریس آورد. او نام مدل جدیدش را که کفش‌هایی بنددار بود به واسطهٔ نام خود الساندرو ( Alessandro ) نهاد و برای فروشگاه نام فامیلش ، برلوتی را برگزید. از آن زمان، هر نسل از این فروشگاه تخصص استثنایی‌اش در تسلط بر فرم و کار با چرم و رنگ‌های پتینه‌ای را نمایان ساخته است. نتیجهٔ آن مدل هاییست که در نهایت ظرافت و راحتی بی‌رقیبند. اما برلوتی بیشتر از اینکه یک سازندهٔ کفش معتبر باشد، همیشه نمایندهٔ هنر زنده بوده است. طبیعتاً این برند قسمت‌های جدیدی را کاویده است : محصولات چرمی در سال ۲۰۰۵، و در سال ۲۰۱۱ خط تولید جدیدی از پوشاک آمادهٔ پوشیدن راه‌اندازی شد.

berluti_savoir-faire-637x624.jpg

تصویر

berluti_diaporama_5-996x648.jpg

در سال ۱۹۸۵، الساندرو برلوتی از یک تکه چرم، کفش بنددار دارای درز غیر‌قابل مشاهده‌ای را طراحی کرد. صافی و تمیزی خطوط آن بی نظیر بود که امروزه در تنوع فرم و رنگ‌های پتینه‌ای متفاوت موجود می‌باشد. کفش مدل "الساندرو" متولد شد و فروشگاه برلوتی امضای سبک خود را به دست آورد.

berluti_diapo_visuel-campag-526x648.jpgخرید محصولات Berluti با استایلیستهای لوکس >

SHARE THIS STORY | |

جستجو

مطالب جدید

اشتراک با مجله لوکس